HAKKIMIZDA / MİSYON & VİZYON

   Yarım asra yaklaşan tecrübemizle hikayemiz devam ediyor. Kızılırmak Holding, Döküm ve Makina şirketleriyle tecrübenin, kusursuz üretimin ve ilerleme felsefesinin bir parçasıdır.

   Dünyanın farkın dalaşan, karmaşık ekonomik modelinde çeliğe şekil veren, 4. 0 Endüstri Devriminin inovatif şirketi Kızılırmak Döküm San. Tic. A.Ş & Kızılırmak Makina San. Tic. A.Ş’dir. Geleceğe uzanan yolda, çelik, sfero ve pik döküm işlerinde, makina parkı ile çeliğe şekil vermede yarını bugünden yakalamayı benimsemiş bir Türkiye imalat şirketidir. Gücünü, teknolojisinden, insan sermayesinden alan Kızılırmak Döküm ve Makina Grubu şirketlerimiz en iyi üretimi zamanında teslim etmeye ve müşteriye uygun fiyatlar sunmaya emek verir. Yarım asırlık bilinirlik, güvenilirlik ile kalite ve zamanında üretimi teslim etmek ilkeleriyle dünya standartlarında imalat misyonuna sahiptir. Yenilikçi, değişken parametrelere uygun, esnek üretim, müşterinin taleplerine dönük imalatla kalitesini uzun yıllardır ispatlamıştır. 1978’den beri durmaksızın üretimi, müşteri memnuniyeti, Kızılırmak Döküm San. Tic. A.Ş & Kızılırmak Makina San. Tic. A.Ş tecrübesinin bir parçası olmuştur. Adını aldığı Kızılırmak Nehri gibi Türkiye ekonomisine değer katarken, Dünya’nın değişmesi dönüşmesi ve gelişmesi için katkı sağlıyoruz. Türkiye Çorum ilinde Kızılırmak Döküm San. Tic. A.Ş & Kızılırmak Makina San. Tic. A.Ş, 43.000 m² alan üzerinde 7.500 m² fabrika sahasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kızılırmak Döküm ve Makina imalat şirketlerimiz, çimento sanayi, ulaşım sektörü, demir çelik sanayi, gemicilik ve demiryolları, ağır inşaat makinaları, silah sanayi, madencilik işletmeleri, enerji santralleri olmak üzere her türlü sanayi kuruluşunun çelik, sfero ve pik döküm ihtiyacı, işlemeli ve işlemesiz olarak kaliteli, tam zamanında ve uygun fiyatla karşılamaya çalışmaktadır.

  Kızılırmak Döküm ve Makina Sanayi, hergün hizmetlerini iyileştirme ile müşterilerine servis sunmaya devam ediyor. Özenle sebat ederek, çarpıcı gelişimin iyiliği peşinde koşuyoruz. Müşterilerimize ve tedarikçilerimize, saygı ile üretimimizi sürdürülebilir iyileştirme ile keşfe çıktık. Kızılırmak Döküm ve Makinanın yolculuğu dünyamızı daha yaşanabilir kılmak içindir. Saygı ve özen ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. İşimize her yönüyle adandık. Sıkı ve disiplinli çalışarak tam zamanında ürün teslim etmek, takım çalışmamızın ‘’ kaliteyi yerinde yarat’’ vizyonumuzun üretimi, sürekli iyileştirmek misyonumuzla görevlerimizi içtenlikle yerine getirmek hizmetlerimizi hergün iyileştirmenin yalın dönüşümüdür.